Sylwester, Oferty sylwestrowe

Zapraszamy na wyjazdy sylwestrowe !
Masz już dosyć spędzania czasu w mieście, spoglądając na niebo, gdy strzelają fajerwerki? To doskonale. Czas po prostu to zmienić. W naszej ofercie znajdziecie ciekawe propozycje wyjazdów sylwestrowych w góry, nad morze oraz nad jeziora mazurskie i nie tylko .... Górskie wycieczki, świeże powietrze, wiele zabawy, doskonałe rozpoczęcie nowego roku. Tak w skrócie można opisać, to co może Cię spotkać, jeżeli w tym roku wybierzesz inne niż corocznie rozwiązanie na sylwestra. Spotkać Cię może po prostu niezapomniana przygoda, której nie zapomnisz do końca życia.
oferty sylwestrowe
oferty sylwestrowe
Oferty sylwestrowe
Znajdź ofertę wg województw
Wakacje dla dzieci
Reklama

Sylwester - Dodaj swoją ofertę.

Oferty sylwestrowe i propozycje spędzenia nocy sylwestrowej w Polsce i nie tylko. Jeżeli chcesz dołączyć swoją propozycję sylwestrową, wypełnij poniższy formularz:

* Nazwa oferty:
* Adres:
* Kod pocztowy: Poczta
* Telefony:
* Adres e-mail:
* Adres strony internetowej:
*Wybierz kategorię:

* Boks reklamowy (krótki opis)


Minimum 465, max. 500, wpisanych znaków: 0

* Opis oferty (program, atrakcje, warunki pobytowe, cennik, itp.)


Minimum 2000 znaków, wpisanych znaków: 0

Wpis płatny podstawowy - 30 zł + 23% VAT

Wpis znajduje się na stronie głównej i w swoich kategoriach na samej górze do momentu, gdy ktoś nie doda następnego wpisu. Dodanie nowej oferty powoduje spadek wpisu o jedno miejsce. Dane kontaktowe wyświetlane są od momentu dodania do 31 maja następnego roku.

Wpis płatny wyróżniony - 70 zł + 23% VAT

Wpis znajduje się na stronie głównej w polecanych obiektach do 31 grudnia br oraz na stronie głównej i w swoich kategoriach na samej górze do momentu, gdy ktoś nie doda następnego wpisu. Dodanie nowej oferty powoduje spadek wpisu o jedno miejsce. Dane kontaktowe wyświetlane są od momentu dodania do 31 maja następnego roku.

Copyright 2002 - 2013 Sylwester.biz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.